Onze boeken

Mijn eerste treinenboek: een beknopte geschiedenis

Door Peter van der Meer e.a.

Categorie
Treinen, Trams, Autobussen & Openbaar Vervoer
Boeknummer
#362227-XK12
Titel
Mijn eerste treinenboek: een beknopte geschiedenis
Auteur
Meer, Peter van der & Perry van der Meer
Boektype
Gebonden hardcover
Uitgeverij
Alkmaar : Uitgeverij De Alk
Jaar van uitgave
2005
ISBN10
9060132904
ISBN13
9789060132906
Taal
Nederlands
Beschrijving
Originele bedrukte hardcover, gekleurde schutbladen, geïllustreerd met veel foto's in kleur, 8vo.
Samenvatting
Dit boek is vooral bedoeld voor jongeren die geïnteresseerd zijn in de spoorwegen in Nederland, om zo kennis te maken met de spoorweghobby. Het taalgebruik is op hierop aangepast.
Natuurlijk is het ook een boek voor oudere belangstellenden die een kort samengevat materieeloverzicht willen van treinen in Nederland. Van alle reizigerstreinen en locomotieven die in de periode 1980-2005 in Nederland te zien waren en zijn is een korte beschrijving gemaakt en een foto te zien van de belangrijkste kleuruitvoeringen. Behalve de treinen zelf worden er ook van alles daar om heen uitgelegd zoals algemene spoorweggeschiedenis, soorten treinen, dienstregeling, onderhoud van treinen, beveiliging en nog veel meer.
Pagina's
96
Conditie
Goed
Prijs
€ 10,00

Onze gebruikte boeken verkeren in goede tweedehands staat, tenzij hierboven anders beschreven. Kleine onvolkomenheden zijn niet altijd vermeld.