Onze boeken

Heydrich: het gezicht van het kwaad

Door Mario R. Dederichs

Categorie
WO II
Boeknummer
#360260-VE45
Titel
Heydrich: het gezicht van het kwaad
Auteur
Dederichs, Mario R.
Boektype
Paperback
Uitgeverij
's-Graveland : Fontaine Uitgevers
Jaar van uitgave
2007
ISBN10
9059561465
ISBN13
9789059561465
Taal
Nederlands
Beschrijving
Paperbackl, geïllustreerd met enkele z/w foto's, 8vo.
Samenvatting
Blond, slank, rijzig, blauwe ogen, intelligent en gewetenloos: Reinhard Heydrich was de nationaal-socialist bij uitstek. Een snelle carrière voerde hem tot in het machtscentrum van het Derde Rijk. Hij organiseerde het onderdrukkingsapparaat, schakelde tegenstanders uit en bracht de Endlösung op gang.
Hoe kon die man de belichaming van het kwaad worden? Mario R. Dederichs schrijft met de vakbekwaamheid van de historicus én de journalist de biografie van een moordenaar: hij gaat niet alleen op de bronnen af, maar heeft zelf ook secuur onderzoek verricht, met getuigen gesproken en allerlei plekken bezocht. Het resultaat is een even veelzijdige als diepgaande levensbeschrijving, die de psychische en intellectuele afgronden van Heydrich op het spoor probeert te komen: een fa
... (Lees verder)scinerende mix van psychogram, biografie en historische reportage.
Pagina's
286
Conditie
Goed — Naam end atum op Franse titelpagina.
Prijs
€ 9,00

Onze gebruikte boeken verkeren in goede tweedehands staat, tenzij hierboven anders beschreven. Kleine onvolkomenheden zijn niet altijd vermeld.