Onze boeken

Cultuur & techniek

Door Joost Swarte

Categorie
Grafiek & Tekeningen
Boeknummer
#360763-KM38
Titel
Cultuur & techniek
Auteur
Swarte, Joost
Boektype
Gebonden hardcover
Druk
1e druk
Uitgeverij
Amsterdam : De Harmonie/Het Raadsel
Jaar van uitgave
1990
ISBN10
9061693217
ISBN13
9789061693215
Taal
Nederlands
Beschrijving
Originele halflinnen band, gedecoreerde schutbladen, strips in kleur en z/w, 4to.
Samenvatting
Joost Swarte studeerde voor industrieel ontwerper in Eindhoven en begon met het tekenen van strips en grafiek aan het einde van de jaren zestig. In 1971 begon hij zijn eigen striptijdschrift Modern Papier en leverde geregeld bijdragen aan bladen als Aloha en Tante Leny presenteert!
Figuren en series van Swarte zijn: Katoen en Pinbal, Jopo de Pojo, Anton Makassar, Dr Ben Cine en Niet Zo, Maar Zo. Maar Swarte is het meest bekend geworden door zijn talloze tekeningen, postzegels, posters, ansichtkaarten, lp- en cd-hoesjes en door zijn ontwerpen voor omslagen van bladen (zoals voor het Nederlandse weekblad Vrij Nederland, het Belgische weekblad Humo en het Italiaanse architectuurtijdschrift Abitare).
Pagina's
47
Conditie
Goed — Enge foxing binnenin (met name eerste en laatste bladzijden).
Prijs
€ 10,00

Onze gebruikte boeken verkeren in goede tweedehands staat, tenzij hierboven anders beschreven. Kleine onvolkomenheden zijn niet altijd vermeld.