Onze boeken

Vic van de Reijts groot 45-toerenboek

Door Vic van de Reijt

Categorie
Popmuziek & Modern
Boeknummer
#357992-KC18
Titel
Vic van de Reijts groot 45-toerenboek
Auteur
Reijt, Vic van de
Boektype
Gebonden hardcover
Uitgeverij
Amsterdam : Nijgh & Van Ditmar
Jaar van uitgave
2013
ISBN10
903889824X
ISBN13
9789038898247
Taal
Nederlands
Beschrijving
Originele bedrukte hardcover, gedecoreerde schutbladen, veel illustraties in kleur, vinyl singletje achterin, vierkant (circa 22x22cm).
Samenvatting
Toen Vic van de Reijt zijn veertigste verjaardag vierde, had hij maar één cadeauwens: of zijn gasten hun vinylsingles wilden meenemen, die op zolder toch maar lagen te verstoffen. Zijn niet geringe 45 toeren-verzameling werd in één klap verveelvoudigd en vormde de basis voor een aantal vrolijke en informatieve series in Het Parool en de Volkskrant, een tiental cd-compilaties en legendarische feestavonden in het Amsterdamse Paradiso. Vaak was hij daarmee ook te gast in De Wereld Draait Door.
Van de Reijt, zelfbenoemd `hoeder van bedreigde muzieksoorten brengt in het Groot 45-toerenboek al zijn muziekpublicaties bij elkaar, van de Top-100 van Nederlandstalige singles tot aan Italiano, het overzicht van de Italiaanstalige muziek, van Caruso tot Conte. In zijn pers
... (Lees verder)oonlijke verhalen vertelt hij over het ontstaan van de Nederlandse lichte muziek, over de belangrijke rol van Louis Davids, Annie Schmidt, Herman Bannink, Willem Wilmink, Drs. P, Lennaert Nijgh en Boudewijn de Groot. Hij gaat op ontdekkingsreis door de Nederlandstalige kerstplaatjes en de carnavalsmuziek. Maar hij kijkt ook over de grens, naar de Franse chansons (Les Meilleurs 69) en de Duitse schlagers (Van Du tot Da Da Da). En hij ziet belangrijke overeenkomsten tussen de liedjes uit België en Suriname, die hij onder een nieuwe titel samenbrengt: Surivlaams!
Pagina's
192
Conditie
Goed
Prijs
€ 8,00

Onze gebruikte boeken verkeren in goede tweedehands staat, tenzij hierboven anders beschreven. Kleine onvolkomenheden zijn niet altijd vermeld.