Onze boeken

De eeuw van Sartre: Een filosofische zoektocht

Door Bernard-Henri Lévy

Categorie
Filosofie
Boeknummer
#355723-ZD10
Titel
De eeuw van Sartre: Een filosofische zoektocht
Auteur
Lévy, Bernard-Henri
Boektype
Paperback
Uitgeverij
Amsterdam : Bert Bakker
Jaar van uitgave
2004
ISBN10
9035123123
ISBN13
9789035123120
Taal
Nederlands
Beschrijving
Paperback, 8vo.
Samenvatting
De eeuw van Sartre is een tijdperk waarin verwachtingen en desillusies, utopieën en ideologieën elkaar in een razend tempo hebben afgewisseld. Steeds was Sartre een van de toonaangevende sprekers in het intellectuele debat.
Waardoor kon Sartre in dat debat zo'n grote rol spelen? Hoe werkt de perfecte belichaming van die wisselende seizoenen van goedkope praatjes en diepe hartstochten? Dat zijn de vragen die Bernard-Henri Lévy in deze filosofische zoektocht probeert te doorgronden.
Lévy brengt in De eeuw van Sartre met een breed gebaar alle personages samen die Sartre in zijn eeuw vergezeld hebben. Célinen en Flaubert. Bergson en Heidegger. Hegel, Nietzsche en Mao. Dat levert een gezonde mix van denkbeelden, gebeurtenissen, uitdagingen, nederlagen en drama's
... (Lees verder) op, die de gemoederen tot op de dag van vandaag verhitten. Lévy hoort er de geluiden in van een tijdperk dat op zijn einde loopt. En opent daarmee een discussie die voorlopig nog niet is uitgevoerd.
Pagina's
548
Conditie
Goed — Hoeken licht sleets.
Prijs
€ 10,00

Onze gebruikte boeken verkeren in goede tweedehands staat, tenzij hierboven anders beschreven. Kleine onvolkomenheden zijn niet altijd vermeld.