Aanbod

Delen: Facebook Twitter

Asten, Heusden en Ommel over de grens van twee eeuwen

Door Henk Berkers e.a.

RubriekNoord-Brabant
Boeknummer#207139
TitelAsten, Heusden en Ommel over de grens van twee eeuwen. Klokkendorp in beeld
AuteurBerkers, Henk & Jan van Lieshout
BoektypeGebonden hardcover
Jaar van uitgave2001
UitgeverijLorelax Productions, Muiderberg
ISBN109076254281
ISBN139789076254289
TaalNederlands
BeschrijvingOpdrachtje en handtekeing van d auteur op titelpagina; Gesigneerd
Pagina's135
Staat van het boekGoed
Prijs€ 20,00
ToevoegenToevoegen aan winkelwagen

Zie ook

Onze gebruikte boeken verkeren in goede tweedehands staat, tenzij hierboven anders beschreven. Kleine onvolkomenheden zijn niet altijd vermeld.